קצת מסורת ועבודה ידנית – גילוף בעץ

אם אתם כבר עוקבים אחרינו זמן מה, אתם יודעים כמה אנחנו אוהבים סדנאות, להתנסות בחומרים שונים, טכניקות שונות.. בכל תקופה, או הזדמנות לחגיגה, אנחנו מחפשים סדנא מרתקת שטרם התנסינו בה..

הפעם? סדנת גילוף!

אז כשאחותי החליטה גם היא לנצל את ההזדמנות לחגיגה וללכת לסדנא לכבוד היומולדת, היא בחרה להזמין אותי (ואת אבא..) לחגוג איתה בסדנת גילוף אצל האמן בצלאל מטקובסקי – אדריכל, צייר ופסל שיצירותיו מעטרות מעטרות בתים ומוסדות שונים בארץ ובעולם. 

איך מתחילים?

אחרי ששמענו קצת על סוגי העץ השונים המתאימים לגילוף וגם אלו שפחות, ראינו פסלים וגילופים שונים של האומן. ויצאנו החוצה לסדנא לעבוד. 

כל אחד בחר מה הוא יוצר – קערית קטנה או כף (בדיעבד, הייתי בוחרת כף, שימושי יותר – כשתצטרכו להחליט).

לאחר בחירת המוצר, עברנו לריקון העץ בעזרת מפסלת קטנה.

ולעיטורים

לאחר ריקון העץ וקבלת כלי עם עומק, עברנו לשלב העיטורים. בשלב הראשון עיטרנו מבחוץ ולאחר מכן גם מבפנים. שיוף – למוצר חלק וצביעה מגניבה למדיי.

היופי בסדנא, שהיא נותנת לך לטעום מעט, להתחבר ולהתנסות במגוון תחומים ומלאכות. 

בטוחה שאתנסה שוב! 

איזה כיף שבאתם לבקר!
תוכלו למצוא כאן הדרכות מעניינות, השראה, פרוייקטים יצירתיים ועוד הפתעות.. מחכה לראות מה יצרתם!
אוהבים להיות ראשונים?
הצטרפו כאן לעדכונים חמים ולהדרכות חדשות
אילו סודות יש לנו בשבילכם?

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך

המלצה צבעונית במיוחד – מוזיאון אגם

גם בצמצום ומעט משתתפים, נדאג למלא את שולחן החג שלנו במלא סטייל וחגיגיות! ליצירה הזו לא צריך להתארגן מראש, רק מה שיש בבית.

לא משאירים את שולחן החג לבד..

גם בצמצום ומעט משתתפים, נדאג למלא את שולחן החג שלנו במלא סטייל וחגיגיות! ליצירה הזו לא צריך להתארגן מראש, רק מה שיש בבית.

פשוט וואו! ניצוצות וזיקוקים..

על הסדנא הזו אני חולמת כבר המון זמן, תמיד יש לי משהו קטן שאני חייבת לרתך, אבל לא יודעת איך.. וסופסוף הצלחנו למצוא את הזמן המושלם – יומולדת כמובן!