נגרות לבתי ספר

לתלמידים שלכם מגיע לצאת קצת מספסל הלימודים!

יש לנו בשבילכם ערכות נגרות שכל אחת וכל אחד יכולים לבנות!

הערכות שלנו מתאימות לכם אם אתם בית ספר שאוהב לגוון ולחדש! אם חשוב לכם ללמד את התלמידים כלים חשובים לחיים, ולא רק חשבון ומדעים. בעזרת הערכות שלנו תוכלו להטמיע בתלמידים שלכם חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה שאפתנית. להעניק להם מיומנויות חשובות לעתיד כמו ביטחון עצמי, פתרון בעיות, סיום משימות והובלת תהליכים. 

תוכלו לבנות פינות ישיבה, ספסלי נדנדה, אדניות ונוכל אף להתאים לכם רהיטים באופן אישי.

 

הערכות שלנו יכולות להתאים לכם:

בית ספר יסודי, חטיבה או תיכון, אולפנה או ישיבה, מכינה, מועדון נוער, מתנ”ס, תנועות נוער וכל מסגרת פורמלית או בלתי פורמלית.


עם כל ערכה אתם מקבלים מאתנו כבר בטרם קבלת הערכות, קורס מקוצר שבו אנו מלמדים אתכם איך להשתמש במברגה, איך לשייף, איך לצבוע. את כל שלבי העבודה עבור כל עבודת נגרות. ובמקביל הדרכה ספציפית עבור הערכה שבחרתם. בעזרת הנגרות אנו בונים את התלמידים שלנו, את דור העתיד ומעניקים להם חיים של ביטוי עצמי, יצירתיות ובטחון.

בזכות הערכות שלנו, התלמידים:

יפתחו חשיבה יצירתית ויצירתיות

הידעתם? לפי מחקר שביצעו בארה"ב, ילדים בגילאי יסודי משתמשים ביצירתיות שלהם ב98%, ילדים בגילאי חטיבה ותיכון משתמשים רק ב10-15 אחוזים!
לאן כל החשיבה היצירתית שלהם נעלמת?
הם פשוט לא מתבקשים להשתמש בה ביומיום, וכמו שריר, היא נחלשת. כל ילד הוא אומן, כל ילד הוא יצירתי. ילדים ונוער שחווים את היצירתיות ביום יום, ישקיעו בה גם כשיגדלו.

גיבוש ושיתוף פעולה

גיבוש ושיתוף פעולה בין תלמידים והזדמנות לתת ביטוי ולחשוף יכולות שלא באות לידי מימוש ביומיום. יכולות כמו הנהגה, עבודה פיזית וראייה מרחבית, יכולות המקנות ביטחון והעצמה אישיים.

יתגאו כל יום להיכנס לבית הספר!

במהלך בניית הערכות התלמידים מתנסים בתהליכי הייצור השונים המספקים הבנה לחשיבות העבודה בשלבים. התלמידים ילמדו לעבוד בשלבים, לעבוד עם כלים מתאימים ויעברו תהליך בנייה מחומרי גלם למוצר מושלם שיגרום להם תחושת גאווה ושייכות בבית הספר!

מה יש בתוך הערכות שלנו?

טו בשבט

"כל הילדים הם אומנים, האתגר הוא להישאר כזה כשאתה גדל"

פאבלו פיקאסו

כבר בנו ונהנו..

חולמים על תלמידים יצירתיים, גאים בעצמם ומעוררי השראה?
על פינות שאתם בעצמכם יצרתם עבור בית הספר?
זו ההזדמנות שלכם!