שימו לב – האתר נסגר לרכישה! בקרוב נעלה עם האתר החדש, יש למה לצפות

תוכנית ייחודית, אחת מסוגה בישראל שתחולל שינוי אצל התלמידים שלך

זה הזמן שלך להעצים את התלמידים דרך הידיים - תכנית הנגרות שתגרום לתלמידים שלך להאמין בעצמם יותר!

גם אם מעולם לא חשבת שתגעי במברגה, התלמידים שלך יכולים ליהנות מחווית נגרות של יצירה בידיים, 

עבודה עם העץ, התנסות בחומר ולחוות תהליך של העצמה אישית דרך עולם הנגרות והעץ ומתוך עשייה בידיים. 

עכשיו אחרי שסגרנו את הפינה החשובה הזו,
תדמייני שהתלמידים שלך:

איך החיים של התלמידים שלך היו נראים אם שיעור אחד בשבוע
נראה שונה מכל שיעור אחר שהם מכירים?

זאת המציאות של מאות תלמידים  שהמורים שלהם בחרו להעניק

להם את ההזדמנות המיוחדת הזו. 

זאת יכולה להיות גם המציאות, ההתנסות והחוויה של התלמידים שלך.

 

מאות תלמידים כבר התנסו בתוכניות הנגרות שלנו, הנה כמה דוגמאות:

עם הצטרפות עוד ועוד בתי ספר לתוכנית דייקנו אותה והתאמנו אותה ככה שהתלמידים שלכם יוכלו ליהנות מחווית נגרות והתנסות חדשנית ויוצאת דופן.

הי, קוראים לי אודיה, מייסדת תוכנית הנגרות הראשונה בארץ לבתי ספר שמשלבת עבודה מעשית עם הקנייה דיגיטליתוהשיעור שהכי אהבתי בבית הספר היה שיעור מלאכה!

 

אני מאמינה שאם נעודד את התלמידים שלנו ליצור, לחקור, להתנסות בידיים, נגרום להם לפתח באופן יומיומי את החשיבה היצירתית והגמישות המחשבתית ונכין אותם לעתיד לעולם שבו הכל משתנה כל כך מהר.

 

אני מכירה את ההרגשה של התלמידים שלך, גם אני הייתי שם. 

 

לפני 20 שנים, כשהייתי תלמידה בעצמי בבית הספר.. וואו כמה שהתשעממתי, השיעור הרגיל היה כל כך לא מעניין (אל תדאגי יש לי תעודת בגרות בממוצע גבוה). המורים לא הבינו אותי, אני רק רציתי לברוח מבית הספר ולנצל את הזמן באופן יעיל יותר. אבל בשיעור מלאכה סופסוף מצאתי קצת מנוחה. כמה אהבתי להתנסות בחומרים שונים, ללמוד מלאכות שונות ולהתעסק עם הידיים.

הרגע המטורף שבזכותו הבנתי שהתוכנית שלנו חייבת לעבור התאמה לבית הספר היה בסדנא שעשינו באזור, לילדים בכיתות ד' עד י"א.

בסיום הסדנא, פנתה אליי משתתפת בכיתה ד' ואמרה לי את המשפט הבא שמלווה אותי עד היום:
"אודיה, את קולטת? את כל זה אנחנו בנינו לבד! וזה הולך להישאר שלנו!"

 

ומאז אני שומעת משפטים דומים ממורות שמתקשרות לספר לי כמה התוכנית מוצלחת אצלם.  חשוב לי שהתלמידים שלך ירגישו שאפשר גם אחרת, אפשר לחוות דברים אחרים שהם מעבר לשבת על ספסל הלימודים. אפשר ליצור בידיים ועדיין ללמוד, את יודעת מה? זה מוביל אפילו למידה משמעותית יותר.

 

אני רוצה להזמין אותך לנסות – אף פעם לא מאוחר מידיי להעז, לשנות, למצוא את העשייה והיצירה והכוחות שטמונים בתלמידים שלך!

 

מאות תלמידים כבר השתתפו בתוכניות הנגרות שלנו לבתי ספר, התגאו בעצמם על ההצלחה, עכשיו התור שלכם!

מה התלמידים שלך ירוויחו מהתוכנית?

אתם הולכים לקבל תלמדים יצירתיים, בעלי בטחון עצמי, תלמידים עם גמישות מחשבתית ופתרון בעיות יוצא דופן.

אתם תגדלו את התלמידים להישאר יצירתיים גם כשיגדלו!

את יודעת שיש מחקר מפחיד מאוד שמתאר שמעל גיל 15, רק 2% מהאוכלוסיה שומרים על היצירתיות והגמישות המחשבתית והמרחבית? את רוצה את התלמידים שלך ב2 אחוזים או ב98?

תקבלי למידים שרק מחכים לשיעור הבא!

אם אתם אוהבים לגוון ולחדש ולהביא לתלמידים תכניות מיוחדות וחדשניות

אם אתם מחפשים את התוכנית הבאה שתיתן מענה יצירתי, התפתחותי ורגשי לתלמידים שלכם,

אם חשוב לכם ללמד את התלמידים כלים חשובים לחיים, ולא רק חשבון ומדעים. 
זו התוכנית בשבילכם!

 

בעזרת התוכנית שלנו תוכלו להטמיע בתלמידים שלכם חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה שאפתנית, להעניק להם מיומנויות חשובות לעתיד כמו פתרון בעיות, סיום משימות והובלת תהליכים.

מורים שכבר העבירו את התוכנית בכיתה שלהם מספרים ש:

היתה שנה נהדרת. התלמידים נהנו מאוד מתוכנית הנגרות, מהעבודה בידיים. הלמידה היתה מאוד מספקת עבורם, היה אפשר ממש לראות את התהליך שהם עוברים ואת ההתאהבות שלהם בעץ.
עבורי כמורה התוכן היה נגיש ומובן. כשהיה צריך הסבר או עזרה אודיה היתה זמינה תמיד לעזור ותמיד וידאה אח"כ שהסתדרנו. כל מה שהייתי צריכה לדעת היה מפורט בסרטוני וידאו. אפילו החומרים הגיעו מסודרים יפה בתוך קרטונים ככה שלא היה אפשר להתבלבל. התלמידים נהנו מאוד מהעשייה והבנייה. ממליצה לכל בית ספר להצטרף לתוכנית ולגרום לתלמידים להתאהב מחדש בעבודה בידיים.

מרים מורעלי // ישיבת נעם, כפר בתיה

בתוכנית הנגרות שלנו התלמידים שלכם ירכשו מיומנויות רבות, ביניהן:

רכישת מיומנויות לחיים

לעבוד עם העץ והידיים זה יותר מלעבוד עם מברגה וברגים. במהלך התוכנית נלמד להכיר את עצמנו טוב יותר, את היכולות שלנו, נפתח ונעצים אותם בהתאם ונלמד איך ליישם בתחומי חיים שונים.

התוכנית שלנו מדגישה את פיתוח המיומנויות החברתית והרגשיות בנוסף על המיומנויות הטכניות כמובן.

למידה משמעותית

התוכנית בנויה כך שהיא עולה דרגת קושי בהדרגה ומעבירה את התלמידים מגוון רחב של נושאים בנגרות החל מהוראות הבטיחות והשימוש בכלי העבודה ועד טכניקות מדידה, שיטות שונות בנגרות וגימור איכותי. לכל שיעור יש שיעור בסיס ושיעורי אתגר ובונוס שתוכלו להעשיר בהן את הידע המקצועי המספק חווית למידה מתקדמת.

מאות תלמידים כבר הצליחו ונהנו, אין סיבה שלא תצליחו גם אתם!

תוצרים שימושיים ומשמחים

חשוב לנו לפתח רק תוצרים פרקטיים ושימושיים. 

הן פרקטיות, כי הן סוגרות לכם פינה בבית הספר – פינת למידה שיתופית, פינת ישיבה ועוד מגוון אפשרויות של ריהוט שיתופי. הן משמחות – בגלל החוויה המהנה, המאתגרת והמשותפת.

והיי, אל תשכחו את הסיפוק האדיר וכמה גאים תהיו בעצמכם שאתם, כן, אתם! הכנתם את הרהיט. בתוכנית אנחנו משלבים בין תוצרים קבוצתיים הנשארים בבית הספר לבין תוצרים אישיים הנלקחים הביתה. 

 

גמישות מחשבתית ויצירתיות

נגרות דורשת מהתלמידים לפתח חשיבה יצירתית וגמישה, להסתגל ולמצוא פתרונות חדשים לחומר גלם שהם לא יצרו איתו מעולם לפני כן. התוכנית שלנו מעודדת גמישות מחשבתית על ידי הצורך בקריאת תוכניות העבודה ויישומן. מיומנויות שיעזרו להם בהמשך החיים.

התוכנית שלנו היא לא סתם בניית רהיט, זה לא רק לקחת עץ, ברגים ולבנות, זה הרבה מעבר.  חוויה שדורשת תיאום בין המשתתפים, חשיבה, פעילות פיזית.

 

שיתוף פעולה בין תלמידים

בזכות הבנייה תצטרכו להתמודד עם תכנון מראש ושיח בין המשתתפים. דרך בניה וחוויה אנו לומדים איך להתמודד עם הצלחות ולפעמים גם כישלונות ותיקונים.  אנחנו לומדים שצריך להיעזר אחד בשני כדי להגיע לתוצר יציב עם גימור איכותי. 

אנחנו לומדים להכיר את היכולות שלנו ואיך לנתב אותם לטובת שלבים שונים בבנייה כך שכל תלמיד לומד לנתב את הכוחות והיכולות שלו כפרט וכחלק מקבוצה. 

תקשורת, עיבוד רגשי ושיח

התוכנית משלבת מערכי שיעור לפתיחה, סיכומי ביניים וסיום בהם התלמיד ילמד לעומק על המיומנויות האישיות שלו, יעבד את התהליך שהוא עבר ויינתן מקום לשיח אישי וקבוצתי, כל בית ספר לפי ההתאמה לתלמידים והמורה.

אני מתרגשת להציג בפנייך את:

תכנית הנגרות לבתי ספר

בוחרים את הרכב התוכנית שמתאים לכם
התוכנית שלנו מורכבת מכמה מודלים ואפשרויות (החל מיום שיא ועד תוכנית שנתית), בהמשך הדף תמצאו פירוט של כל התוכניות והמחירים. אתם בוחרים את המוצר שתרצו לבנות - זה יכול להיות ריהוט גן לבית הספר כמו ספסלי גינה, וזה יכול להיות גם תוצר אישי לכל תלמיד כמו מדף תליה או שילוב של שניהם, אינסוף של אפשרויות. התוכנית נארזת אצלנו בסטודיו בקרטונים עבור קבוצות של 15 תלמידים ונשלחת אליכם לבית הספר עם מדבקות על כל ארגז וארגז.
בוחרים את הרכב התוכנית שמתאים לכם
למידה מקוונת והכשרה של המורה
מורה המוביל את התוכנית יעבור הכשרה מקוונת - ההכשרה תעבור על כל הידע והכלים של המורה ללמוד ולדעת, בנוסף יוכל להתנסות על הכלים כהכנה מוקדמת לקורס. בנוסף תתקיים הדרכה אחד על אחד בזום עם מדריך מהסטודיו על מנת לעבור על התוכנית האישית שלכם ולחדד דגשים חשובים. אפשר ואף מומלץ לשלב תלמידים מובילים שיהיו ככוח עזר למורה ויקבלו העצמה אישית נוספת בזכות ההובלה - פירוט על זה בהכשרה הדיגיטלית. המורה המלווה את את התוכנית יוכלו להיות מחנכ/ת הכיתה, מורה לאומנות, לנגרות, סטודנטים ועוד.
למידה מקוונת והכשרה של המורה
למידה משותפת בכיתה ובנייה בידיים
אחרי שלמדתם בעצמכם, יהיו לכם את הכלים והידע ללמד את התלמידים בכיתה, ויחד תוכלו לבנות במפגש אחד ארוך או בסדרה של מספר מפגשים את המוצרים שלכם לפי התוכנית שבחרתם. גם לתלמידי הכיתה יש שיעורים מקוונים בהם נצפה יחד ככיתה בכל תחילת נושא וכן שיעורי העשרה למיומנויות וידע מקצועי יותר. זה תלוי בקצב ההתקדמות שלכם.

השיעורים מתבצעים כך שבכל תחילת נושא נצפה בשיעור המקוון שאורכו בין 5-10 דקות ולאחר מכן נתחיל את העבודה.
שימו לב שיש נושאים שיכולים לקחת גם 3 מפגשים ולכן לא בכל שיעור נצפה בשיעורים המקוונים.
למידה משותפת בכיתה ובנייה בידיים
הנאה מהתוצרים שבנינו, עיבוד ושיח
לאחר שבנינו ונהנו מעצם הבניה כעת נשאר לחוות את העונג של ההצלחה שלנו.
הנאה מהתוצרים שבנינו, עיבוד ושיח

רגע לפני שאתם בוחרים את התוכנית שלכם, חשוב שתדעו כמה דברים:

קבוצות קטנות

אנו ממליצים על למידה של חצאי כיתות,
כ15 תלמידים בכיתה.

למידה בשיעורים כפולים

אפשרי אך לא חובה - נותן לוח זמנים מאוורר ואפשרות להכנה וסידור הכיתה בנחת. כאשר השיעור של 45 דק' בלבד, מורגש החסרון של הזמן.

100% ידע וכלים לחיים

נלמד איך להשתמש בכלי העבודה, נלמד כללי בטיחות והגנה. נהפוך חבילה של חומרי גלם וקרשים לתומר מופלא ומלא חיים.
נלמד את כל שלבי העבודה, כך שנוכל להמשיך וליצור גם בבית!

כל החומרים עלינו! המברגות עליכם

בתוכנית אתם מקבלים מאתנו כמעט הכל. החל מהברגים, דרך צבעים, אמצעי הגנה, מקדחים, מכחולים, לא תצטרכו ללכת לרכוש שום חומר גלם. מלבד כלי העבודה. עליכם להצטייד במברגות - אני ממליצה על 5-7 מברגות לקבוצה של 15 תלמידים, נוכל להמליץ לכם בשמחה על דגם וחנות לרכישה. (השקעה של כ2000 ש"ח שימשיכו לשמש את בית הספר גם אחריכם, תוכלו לרכוש ציוד זה דרכנו באפס התעסקות מצדכם)

מי מעביר את התוכנית?

המורה המוביל את התוכנית יכול להיות מחנך הכיתה / מורה לאומנות או מלאכה / סטודנטים בהכשרה / מורה מיוחד עבור התוכנית ועוד מגוון אפשרויות. כל בית הספר לפי הצורך שלו והמענה. אנו עושים ככל שביכולתנו על מנת להכשיר את המורה המוביל בפן המקצועי. במידת הצורך ניתן לקבוע גם הדרכה בסטודיו שלנו בקדומים להתנסות מוקדמת על כלי העבודה.

תוכנית מתקדמים

אם תבחרו לקחת את התוכנית שלב קדימה ולעבוד גם עם מסורים (כל בית הספר בוחר לפי התאמה אישית), תצטרכו להצטייד גם במסוריות ידניות וקליבות (השקעה של כ1500 ש"ח, תוכלו לרכוש ציוד זה דרכנו באפס התעסקות מצדכם)

אבל רגע זה לא הכל,
מגיע לכם גם בונוסים

בונוס 1: כרטיסי יוצרים שיח

חפיסת קלפים מעוררת תקשורת, עיבוד ושיח בכיתה לפי שלבי העבודה. ניתן לשלב תוך כדי הבנייה עצמה או בשיעורי חברה המקבילים לשיעור. 

 

בונוס 2: קורס העשרה

מעבר לתוכן הבסיסי של הקורס תקבלו גישה לתוכן העשרה שילמד אתכם הרבה מעבר למה שאתם צריכים לדעת עבור התוכנית הספציפית הזו. 

ידע שכולו זהב, שייתן לתלמידים כלים להמשיך ולבנות בבית כמעט כל דבר

 

בונוס 3: מערכי שיעור

מטרת העל שלנו היא שהתלמידים יחוו תהליך אישי בתוך התהליך הקבוצתי, נקודת המוצא שלנו היא שהיצירה איננה חיצונית בלבד – בכל שלב בה מגלה לנו על עצמנו יכולות שונות וכל חלק שבנו יכול לבוא לידי ביטוי בחלק אחר ביצירה. מערכי השיעור עוזרים לתלמיד לחוות ולעבור את התהליך באופן מדויק ועמוק יותר המאפשר עיבוד אישי ושיח.

 

בונוס  4: פרוספקט בטיחות

מעבר לתוכן הבסיסי של הקורס תקבלו גישה לתוכן העשרה שילמד אתכם הרבה מעבר למה שאתם צריכים לדעת עבור התוכנית הספציפית הזו. 

ידע שכולו זהב, שייתן לתלמידים כלים להמשיך ולבנות בבית כמעט כל דבר4

 

תכנית שנתית

תוכנית שנתית של כ35 מפגשים – בהם ניצור:

 • תוצר אישי ברמת מתחילים
 • תוצר אישי ברמת מתקדמים
 •  תוצר בתכנון אישי לכל משתתף
 • 2 תוצרים קבוצתיים
המוצרים ייבחרו מתוך קטלוג הערכות שלנו שמצורף בתחתית העמוד.
ניתן לפתח תוצר אישי במידת הצורך. 

730₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל100 תלמידים 

850₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל30 תלמידים

970₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל15 תלמידים

ברכישת תוכנית זו – המשלוח עלינו!

תכנית חצי שנתית

תוכנית חצי שנתית של כ20 מפגשים, בהם ניצור:

 • תוצר אישי אחד ברמת מתחילים
 • תוצר אישי אחד ברמת מתקדמים
 • תוצר קבוצתי
המוצרים ייבחרו מתוך קטלוג הערכות שלנו שמצורף בתחתית העמוד.
ניתן לפתח תוצר אישי במידת הצורך. 

350₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל100 תלמידים

440₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל30 תלמידים

540₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל15 תלמידים

ברכישת תוכנית זו – המשלוח עלינו!

תכנית רבעונית

תוכנית של 10 מפגשים – רבע שנה, בהם ניצור:

 • תוצר אישי ברמת מתחילים
 • תוצר קבוצתי
המוצרים ייבחרו מתוך קטלוג הערכות שלנו שמצורף בתחתית העמוד.
ניתן לפתח תוצר אישי במידת הצורך. 

290₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל100 תלמידים

420₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל30 תלמידים

510₪

מחיר לתלמיד ברכישה ל15 תלמידים

ברכישת תוכנית זו – המשלוח עלינו!

תכנית מתנסים בעץ

נבנה מוצר אחד, אפשר לבחור אם לבנות כייום שיא או כתהליך של 2-4 מפגשים. ניתן לבנות תוצר אישי לכל תלמיד או תוצר קבוצתי שיישאר בבית הספר, לפי בחירתכם. 

המחיר ייקבע על פי קטלוג הערכות לבתי ספר. 

* ניתן לפתח תוצר אישי במידת הצורך. 

* משלוח בתוכנית זו יתומחר בהתאם למרחק בית הספר מבית העסק

עכשיו כשהבנת שאין מצב שהתלמידים שלך
לא נהנים מתוכנית נגרות

מלא/י את המייל שלך כאן למטה לשריון מקום לשנת תשפ"ד
וניצור עמך קשר להמשך התהליך

אם אתה עדיין מתלבטת על ההצעה המטורפת שהצעתי לך,

תשאל את עצמך.. את השאלה הכי חשובה:

"האם יש לי דרך טובה יותר להשקיע בתלמידים שלי 

מאשר לתת להם הזדמנות נדירה של עבודת ידיים, 

תחושת החומר עם שיעור כל כך חשוב לחיים של מיומנויות,

תכונות אישיות, העצמה ובטחון?"

 

אם התשובה היא לא,

אז ההשקעה שלך בטוחה!

 

אם אתה עדיין חושש אני מזמינה אותך

להמשיך לקרוא עוד כמה דברים חשובים..

 

אם אתה לא מצליח לחשוב כרגע על מורה שיוביל את התוכנית

אם אתה חושש שלא תצליחו לבד

או שהתלמידים לא ישתפו פעולה

אם יש לכם כבר שיעור נגרות או מלאכה בבית הספר

אם מנקרת בך המחשבה שאולי העצים והחומרים יעמדו בסוף בצד

וסתם שילמנו כל כך הרבה

 

אני רוצה להרגיע אותך ולספר לך

שהיה עד היום רק בית ספר אחד שהחליט שלא לבנות חלק מהמוצרים שהם רכשו.

אבל לא בגלל חוסר הצלחה או כישלון

במהלך השנה הם הבינו שהצורך שלהם שונה

והם בחרו לתכנן מאותם עצים מוצר חדש.

חומרי הגלם והידע שהתלמידים רכשו

נתנו להם את האפשרות לבצע התאמות לבית הספר שלהם

וליצור עולם חדש ומתאים להם!

תכנית מקיפה

תכנית הנגרות שלנו מציעה תכנית לימודים חווייתית, מעשירה ולצד זאת מקיפה ומהווה בסיס טוב למי שירצה להמשיך וליצור בעץ גם אחרי השיעור.

הדרכה מקצועית

אנו מספקים לכם הדרכה איכותית, יסודית ומקצועית ככה שכל מורה, גם מי שמעולם לא נגע במברגה יוכל ללמד את התוכנית שלנו בכיתתו, לשלוט במיומנויות הנדרשות ולכוון את התלמידים שלו להצלחה!

חומרי גלם איכותיים

אנו מציידים אתכם במיטב חומרי הגלם שתידרשו עבור הבנייה. כמו שצויין, תצטרכו להצטייד רק במברגות, גם אותם תוכלו לרכוש דרכינו.

בטיחות

אצלנו בטיחות היא הדבר החשוב ביותר!
התכנית מלווה בהדרכות ותזכורות של תקני הבטיחות וההנחיות ושיטות העבודה המומלצות.

תמיכה

אנו מציעים תמיכה שוטפת בכל זמן שתצטרכו, אנו זמינים עבורכם במענה טלפוני ובווטסאפ.

הזמנו סדנת עץ אצל שובלי נגרות והיה נהדר. התלמידים לקחו חלק פעיל, גם אלו שעבורם הייתה זו התנסות ראשונה עם כלי עבודה, ויצאו בסוף הסדנה עם מוצר מוגמר וחיוך, וכנל לגבי הצוות. מומלץ!

אלון פיין / עירוני כ"ג יפו

היי, נהננו מאוד מבניית הערכות, המחיר מתאים לאולפנה וזמינות שלך לכל השינויים, היתה חוויה מקסימה

הדר / אולפנת אמנה

קיבלנו את הציוד לקורס, כל הציוד מסודר ומאורגן לפרטים הכי קטנים. ממש התרשמנו🙏🏻

אפרת ליבר / בי"ס אריאל, מודיעין

תודה על פעילות איכותית ומושקעת. קומונריות מחוז חיפה בני עקיבא נהנו מאוד ויצאו עם מוצר מושקע ויפה. ממליץ בחום לכל בילוי מהנה ויצרתי

אברהם מנדלוביץ / רכז מחוז בנ"ע צפון

מה קורה מרגע ההצטרפות?

ברגע שבחרתם להצטרף לתוכנית הנגרות שלנו אנחנו ניצור אתכם קשר כדי לסגור את הפרטים החשובים ביותר.

כמה תלמידים ילמדו בתוכנית, אילו מוצרים, תנאי תשלום ועוד.

לאחר שנבחר את המוצרים שבתוכנית שלכם, נפתח לכם תכנית ייעודית לכם באתר הקורסים המקוונים שלנו, את הגישה תוכלו לקבל עוד לפני קבלת החומרים.

 

 

את אספקת חומרי הגלם נתאם לפי הזמן שנוח לכם.

תוכלו לקבל את כל החומרים לתוכנית כבר בתחילת ספטמבר או בהמשך השנה אם תעדיפו בכך.

וכמובן נתאם מפגש זום עם המורה שנבחר להעביר את התוכנית בבית ספרכם.

לאיזה בתי ספר מתאימה התוכנית?

תודה רבה על ההשראה שנתת לבנות. היתה אווירה מדהימה ופעילות ערכית ומעצימה לכבוד שנת הבת מצוה, הבנות היו עסוקות בעשייה מבורכת.

אלונה / נחשון בנות קדומים

הערכה הגיעה מסודרת מאוד יפה, כבר הרכישה היה ברור מה יש בערכה ויותר מזה - שיש בה הכל! לא הייתי צריכה להוסיף שום דבר לערכה ולהתעסק, היה ממש הכל. המתנה היתה מקורית מאוד ויצירתית. מתנה ייחודית לסוף שנה שדורשת שיתוף פעולה בין ילד להורה, דבר שהיה לי מאוד חשוב בתור גננת. ההורים סיפרו שהשימוש בערכה היה מאוד ברור, קל וכיף!

אחינועם לביא / גן נירית

שמענו על רעיון הערכות לקראת סיום שנה, ושמחנו להתחדש בעשיה עם תוצר לפני החופשה. לשמחתי והפתעתי, ממש כל הבנות התחברו לבניה וליצירה, לציור ולמעוף. הן נעזרו אחת בשניה, והיה לנו ממש יום כיף לסיום השנה. תודה רבה!

יעל / אולפנת אמנה

הערכות המדהימות היו לסניף חוויה ! גם שעות של יצירה, גיבוש ואווירה טובה וגם תוצר שנתן תחושה של מימוש עצמי לבני הנוער ונשאר לשימושנו. השירות היה מהיר ונעים, קיבלנו את כל מה שאנחנו צריכים עם הוראות מפורטות (ברמת הסנטימטר!) - ואודיה הייתה אתנו בקשר אונליין כדי לראות שאין תקלות. אצלנו זה כבר נהיה מסורת, והחבר'ה מחכים לערכה כל קיץ (;

שיר / בנ"ע גבעת זאב

שאלות נפוצות

התכנית הותאמה במיוחד לתלמידי כיתות ד' עד ט'.

כאשר מדובר בתוצרים האישיים, ניתן להחזיר את העצים עם שמות חזרה אל הארגזים או לשמור בתוך התא האישי של התלמיד בתוך שקית ייעודית. חשוב מאוד לפנות מראש מקום לכל חומרי התוכנית, ניתן לאחסן במחסן ולהביא כל פעם רק את החומרים לשיעורים הקרובים ואותם לשמור בפינת הכיתה. חומרי גלם של תוצר קבוצתי ניתן לשמור בין שיעור לשיעור בחוץ לאחר שעברנו את שלב הצביעה. 

זה כמובן תלוי כמה תשמרו עליהם ואיך שאר התלמידים יתייחסו אליהם. אבל ככלל אנו מקפידים לקנות חומרי גלם איכותיים אשר יכולים להישמר בחוץ למשך שנים רבות. בכל תקופה מומלץ לבצע חידוש של צבע לעץ על מנת לשמור עליו.

בוודאי! אנו משתמשים אך ורק בצבעי מים עם תו תקן אשר ידידותיים לשימוש גם של ילדים. הצבע כמעט ללא ריח, מתנדף במהירות באוויר ומתנקה מהידיים בשטיפה קלה. חשוב לציין כי הצבע אינו יורד מהבגדים. 

נגרות אמנם כרוכה בעבודה עם כלים, אך כבר בשיעור הראשון נלמד כללי בטיחות ונחזור עליהם כל הזמן. נעבוד עם מברגה, אשר הסיכוי להיפצע ממנה הוא דיי אפסי. במידה ותבחרו לבחור במסלול בו התלמידים מנסרים בעצמם, הניסור מתבצע במסור ידני המותאם לגילאי המשתתפים. 

על מנת לצמצם אפשרויות של פציעות אנו ממליצים על למידה של חצאי כיתות, בקבוצות של 15 תלמידים. 

בעת רכישת עצים מהמחסן, כל שתקבלו יהיו – עצים. 

אך ברכישת תוכנית הנגרות שלנו אתם מקבלים תוכנית מקיפה וייסודית שתלמד אותך גם איך להעביר את התוכן לכיתה. בנוסף, גם תלמידי הכיתה צופים בתוכן מקוון ולומדים את כל הידע הבסיסי והחשוב לנגר המתחיל. תוכן אשר לא תקבל משום מחסן עצים.

אין שום צורך בידע וניסיון מוקדמים. ברכישת תוכנית לכיתה שלך, תקבל/י גישה לקורס מקוון והדרכה אחד על אחד בה נעבור על התכנית ונוודא שאת/ה מוכנ/ה פרפקט ללימוד הכיתה. בעת הצורך ניתן אף להגיע אלינו לסטודיו להדרכה פרונטלית. 

זמני הפעלת התכנית תלויה 100% בכם! לפי תאריך שנתאם מראש אנחנו נספק לכם את כל הציוד ארוז לפי כיתות של 15 תלמידים.

לשנת תשפ"ד הצלחנו ב"ה להיכנס לסלים נוספים. התוכנית שלנו נקראית: 

פיתוח מיומנויות אישיות וחברתיות באמצעות נגרות בעץ – סטודיו שובלי, מספרה 29998.

 

והיא נכללת בסלים: 

 • חיים בשותפות
 • מענים חברתיים, ערכיים וקהילתיים
 • ילדים ונוער בסיכון, למידה רגשית חברתית
 • אקלים מיטבי, כישורי חיים ומניעת התנהגויות סיכון

עכשיו כשהבנת שאין מצב שהתלמידים שלך
לא נהנים מתוכנית נגרות

מלא/י את המייל שלך כאן למטה לשריון מקום לשנת תשפ"ד
וניצור עמך קשר להמשך התהליך