שימו לב – האתר נסגר לרכישה! בקרוב נעלה עם האתר החדש, יש למה לצפות

מה תמצאו אצלנו?

אם אתם מתנ"ס, בית ספר או חברה, משפחה שמחפשת פעילות חוויתית או סבא וסבתא שרוצים לפנק את הנכדים.

הערכות שלנו מתאימות לחגיגה של ימי הולדת וימי נישואין, ימי גיבוש, פעילות בית ספרית, אירוע חברה לצורך גיבוש או תרומה לקהילה וגם אם סתם בא לכם לפנק את עצמכם בפעילות משפחתית. 

מה תרוויחו מחוויה של בנייה בעץ?

חוץ מהכיף והחוויה שתחוו כמשפחה, כצוות בעבודה או כקבוצת בני נוער ותלמידים, תרוויחו עוד כמה ערכים דרך ההנאה. ביניהם:

מפתחים את היצירתיות

זה נשמע סותר – איך דבר יכול להיות גם מאתגר וגם פשוט? חווית הנגרות מאתגרת, אבל כשעושים אותה בשיתוף פעולה, עם אנשים אהובים ועם ההוראות שלנו כל אחת יכולה וכל אחד יכול! ביחד תתגברו על האתגר – תבנו, תצבעו ובסוף של יום תהנו משימוש במוצר שאתם הכנתם.

למידה משמעותית

כל הערכות מגיעות עם הדרכה כתובה ברורה ופשוטה להבנה. מעל 1000 לקוחות שהתנסו בערכות שלנו, אנחנו יכולים להגיד בביטחון שגם אם לא החזקתם מברגה בחייכם, גם אם אתם לא בטוחים מה תהיה התגובה של העובדים וגם אם אתם חושבים שיש לכם "ידיים שמאליות" – גם אתם יכולים!

תוצרים שימושיים ומשמחים

ערכות הנגרות שלנו גם פרקטיות וגם משמחות. הן פרקטיות, כי הן סוגרות לכם פינה בבית – פינת אירוח בגינה, פתרון אחסון לנעליים, מקום ליצירה לילדים וכו'. הן משמחות – בגלל החוויה המהנה, המאתגרת והמשותפת. והיי, אל תשכחו את הסיפוק האדיר וכמה גאים תהיו בעצמכם שאתם, כן, אתם! הכנתם את הרהיט

חוויה משותפת ומגבשת

הערכות שלנו הם לא סתם בניית רהיט, הם חוויה שדורשת תיאום בין המשתתפים, חשיבה, פעילות פיזית. הבנייה יחד יוצרת אנרגיה, כיף וגיבוש משמעותיים למשתתפים.

פתרון בעיות

מתי פעם אחרונה פתרתם בעיה? כנראה הבוקר עם הילד.. דרך בניה וחוויה לומדים התמודדות עם הצלחות ולפעמים גם כישלונות ותיקונים.

תקשורת ושיח

בזכות הבנייה תצטרכו להתמודד עם תכנון מראש ושיח בין המשתתפים. דרך בניה וחוויה לומדים התמודדות עם הצלחות ולפעמים גם כישלונות ותיקונים.