חברות וארגונים

מי לא אוהב שהעובדים שלו עובדים ביעילות? שהעובדים שלו מגיעים בכיף לעבודה?

כנראה שגם אתם רוצים עובדים מאושרים ומסופקים. עובדים מרוצים משקיעים יותר במקום העבודה, יש להם מוטיבציה גדולה יותר להצלחה והם רוצים לתרום יותר. יום גיבוש לעובדים בעזרת הערכות שלנו, ייתן לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים!

 

הערכות מתאימות לארגונים שרוצים לגבש את הצוות, לארגונים שרוצים לפתח חשיבה יצירתית בעובדים ולארגונים שרוצים עובדים מאושרים!

בזכות הערכות שלנו, העובדים שלכם:

יפתחו את החשיבה היצירתית

מה לכם ולנגרות? אמנם לא בכל יום יוצא לכם לבנות וליצור בידיים, אך כל יום אתם מקבלים החלטות ומתמודדים עם אתגרים, ערכות הנגרות שלנו מאפשרות לכם לצאת מאזור הנוחות ולהתנסות בהתמודדות עם אתגרים אחרים מהשגרה. בעזרת ההדרכה שתקבלו מאיתנו, תצטרכו לקבל החלטות שונות.

ידעו לפתור בעיות ביצירתיות ויעילות

כאשר אנחנו יוצרים, לעצמנו או לסביבה, כאשר אנחנו מצליחים ותורמים, הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות של העובדים שלכם עולה. לא משנה אם תבנו ספסל גינה, אדניות או ארגזי אחסון, תגלו שאתם צריכים לעבוד בשיתוף פעולה ועבודת צוות. לקבל החלטות עיצוביות ולעמוד בתוך אילוצים ומגבלת זמן שנקבעו מראש.

ישמחו להגיע כל בוקר לעבודה!

יום גיבוש לעובדים משפיע על תחושת השייכות שלהם בתוך הארגון ועל תחושת הבטחון שלהם בעצמם!
ככל שהעובד ירגיש שייך יותר לארגון כך הוא ישמח יותר לקום בבוקר וללכת לעבודה ואף לתת את הטוב ביותר שלו.

טו בשבט

"אחדות היא כוח, איפה שתהיה עבודת צוות ושיתוף פעולה, דברים גדולים יקרו"

איך זה יעבוד?

בחירת ערכות
נבין עבור מי מיועדות הערכות, כמה אנשי צוות ומה גודל הקבוצות שתרצו להפעיל. נחליט האם הערכות ישמשו לאחר הבניה אתכם או שתחליטו לתרום לקהילה. ניתן לתרום למועדוני נוער, נוער בסיכון, אוכלוסיות מבוגרות ועוד. תוכלו לבחור לבד ונוכל לעזור לכם.
החלק שלנו
אנו נחתוך ונארוז לכם את כל הציוד בסטודיו. הערכות יגיעו אליכם מוכנות לעבודה, עם כל החומרים שתצטרכו עבור הבנייה. קרשים, ברגים, ניירות ליטוש, ספוגים, סינרים, כפפות, צבעים לבחירתכם. במידת הצורך גם פרזול לפי הערכה שנבחרה.
יום הפעילות
הערכות יגיעו אליכם, ותוכלו לבחור היכן ליהנות מהפעילות. ניתן לשלב כיום מעשים טובים וכתרומה לקהילה.

אז עכשיו כשכבר ברור לכם
שהעובדים שלכם חייבים לחוות יום גיבוש מיוחד כזה!
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הערכות שלנו בדיוק בשבילכם אבל ואין לכם יום כיף באופק?
הם מושלמות גם כמתנה לצוות, במיוחד לקראת הקיץ!