ילדים ונוער

לתלמידים שלכם מגיע לצאת קצת מספסל הלימודים!

יש לנו בשבילכם ערכות נגרות שכל אחת וכל אחד יכולים לבנות!

הערכות שלנו מתאימות לכם אם אתם בית ספר שאוהב לגוון ולחדש! אם חשוב לכם ללמד את התלמידים כלים חשובים לחיים, ולא רק חשבון ומדעים. בעזרת הערכות שלנו תוכלו להטמיע בתלמידים שלכם חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה שאפתנית. להעניק להם מיומנויות חשובות לעתיד כמו ביטחון עצמי, פתרון בעיות, סיום משימות והובלת תהליכים. 

תוכלו לבנות פינות ישיבה, ספסלי נדנדה, אדניות ונוכל אף להתאים לכם רהיטים באופן אישי.

 

הערכות שלנו יכולות להתאים לכם:

גן ילדים, בית ספר, תיכון, אולפנה או ישיבה, מכינה, מועדון נוער, מתנ”ס, תנועות נוער וכל מסגרת פורמלית או בלתי פורמלית הכוללת ילדים ונוער.

 

בזכות הערכות שלנו, הילדים והנוער:

יפתחו חשיבה יצירתית ויצירתיות

הידעתם? לפי מחקר שביצעו בארה"ב, ילדים בגילאי יסודי משתמשים ביצירתיות שלהם ב98%, ילדים בגילאי חטיבה ותיכון משתמשים רק ב10-15 אחוזים!
לאן כל החשיבה היצירתית שלהם נעלמת?
הם פשוט לא מתבקשים להשתמש בה ביומיום, וכמו שריר, היא נחלשת. כל ילד הוא אומן, כל ילד הוא יצירתי. ילדים ונוער שחווים את היצירתיות ביום יום, ישקיעו בה גם כשיגדלו.

גיבוש ושיתוף פעולה

גיבוש ושיתוף פעולה בין תלמידים והזדמנות לתת ביטוי ולחשוף יכולות שלא באות לידי מימוש ביומיום. יכולות כמו הנהגה, עבודה פיזית וראייה מרחבית, יכולות המקנות ביטחון והעצמה אישיים.

יתגאו כל יום להיכנס לבית הספר!

במהלך בניית הערכות התלמידים מתנסים בתהליכי הייצור השונים המספקים הבנה לחשיבות העבודה בשלבים. התלמידים ילמדו לעבוד בשלבים, לעבוד עם כלים מתאימים ויעברו תהליך בנייה מחומרי גלם למוצר מושלם שיגרום להם תחושת גאווה ושייכות בבית הספר!

מה יש בתוך הערכות שלנו?

טו בשבט

"כל הילדים הם אומנים, האתגר הוא להישאר כזה כשאתה גדל"

פאבלו פיקאסו

חולמים על בית ספר או מרכז נוער שנראה מעולה,
עם בני נוער ותלמידים שמחים ויצירתיים?
זו ההזדמנות שלכם!