כשמתאספים בבית יותר מידיי צבעים שבורים..

בטוח קרה לך שהצבעים כבר נהיו בלאגן אחד שלם.. חלק גדולים, חלק קטנים, חלק שבורים וחלק פירורים.. אז למה לא ליצור מהם קצת דברים מעניינים?

אז התחלנו למיין..

הוצאנו תבניות סיליקון שמשמשות ליצירה (לא להשתמש בתבניות למטבח!) תוכלו לקנות חדשות במקס סטוק, זול סטוק ודומיהן, המחיר דיי דומה למחיר בעלי אקספרס והזמינות שלהם גבוהה יותר מלהזמין מחו”ל..

אז פתחנו את כל הצבעים, קילפנו את הנייר, שברנו והתחלנו למיין פי קבוצות. היה את מי שמיין לפי גוונים, והיה את מי שמיין לפי צבעים מנוגדים, והיה גם את מי שבחר צבעים לא קשורים..

סיימנו? לתנור

שימו את התנור על חום בינוני – 150 עד 180 מעלות כדי שלא תמיסו בטעות את התבניות עצמם.

איפה הקאצ'?

צריך למלא את התאים ממש עד למעלה ואפילו אקסטרה, כשהצבע נמס כל הרווחים מתרוקנים והוא נהיה נמוך מאוד. לכן שמרנו בצד ערימה של צבעים, לאחר תחילת ההמסה, הוצאנו מהתנור, מילאנו עוד והחזרנו להמשך ההמסה.

וזהו!

תנו לצבעים להתקרר, הוציאו מהתבניות והתחילו לצייר..

אפשר לנצל את ההזדמנות ללימוד על גלגל הצבעים, על מושגים כמו צבעי יסוד, צבעים משלימים, צבעים חמים וקרים ועוד.. 

איזה כיף שבאתם לבקר!
תוכלו למצוא כאן הדרכות מעניינות, השראה, פרוייקטים יצירתיים ועוד הפתעות.. מחכה לראות מה יצרתם!
אוהבים להיות ראשונים?
הצטרפו כאן לעדכונים חמים ולהדרכות חדשות
אילו סודות יש לנו בשבילכם?

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך

המלצה צבעונית במיוחד – מוזיאון אגם

גם בצמצום ומעט משתתפים, נדאג למלא את שולחן החג שלנו במלא סטייל וחגיגיות! ליצירה הזו לא צריך להתארגן מראש, רק מה שיש בבית.

לא משאירים את שולחן החג לבד..

גם בצמצום ומעט משתתפים, נדאג למלא את שולחן החג שלנו במלא סטייל וחגיגיות! ליצירה הזו לא צריך להתארגן מראש, רק מה שיש בבית.

פשוט וואו! ניצוצות וזיקוקים..

על הסדנא הזו אני חולמת כבר המון זמן, תמיד יש לי משהו קטן שאני חייבת לרתך, אבל לא יודעת איך.. וסופסוף הצלחנו למצוא את הזמן המושלם – יומולדת כמובן!