כבר בנו ונהנו

וואו היה מדהים!! מאז שהספסלים פה הרבה יותר כיף ומזמין להגיע לסניף 😉 תודה רבה לכם, היה פשוט כיף!

סניף בני עקיבא אזור

לערכות של אודיה מאד קל להתמכר. הן מגיעות בצורה אסטטית, עם הוראות מפורטות וירידה לפרטים הקטנים (אפילו ברמת שמירה על הניקיון). רכשנו המון מוצרים וערכות. החל מקישוטים לסוכות ועד ריהוט גן. הילדים יכולים להיות שותפים מההתחלה ועד הסוף. תעסוקה מעולה!

חגית דבירי

ממליצה בחום על הערכות של אודיה שובלי, הערכה מגיעה עם הכל מסודר. ארגנו ערב נשים, כל אחת עשתה ערכה ויצאנו כולנו ממש מרוצות

רחל רוזנפלד

עפו על האדניות, גם ההורים!!!

קייטנת קרית נטפים

“אודיה כשרונית ויצרתית ברמות! רכשנו ערכות נגרות לילדינו בן 9 ובת 14. שניהם נהנו מאוד. הערכות מגיעות שלימות מהחוט ועד הפטיש לא צריך לדאוג לכלום. כל מה שצריך אודיה דאגה שיהיה בשקית. לכל מוצר סירטון הסברה מפורט וקליל. התוצרים מקסימים. שווה ממש.”

יעל דיאמנט

יצא מעלףףףף. ממש מה שדימיינתי זה גם מסיבי וכבד לא כמו הפלסטיק המעפן… תודה רבה רבה

אורטל מולד

הערכה מעולה! הילדים שלי ממש התלהבו, והצבעים הזוהרים מהממים!

משפחת גרוסמן

שמענו על רעיון הערכות לקראת סיום שנה, ושמחנו להתחדש בעשיה עם תוצר לפני החופשה. לשמחתי והפתעתי, ממש כל הבנות התחברו לבניה וליצירה, לציור ולמעוף. הן נעזרו אחת בשניה, והיה לנו ממש יום כיף לסיום השנה. תודה רבה! יעל.

אולפנת אמנה

נהנו מאד. היה מוצלח מאד. ממש תודה רבה היתה ממש תחושה מפרגנת, סינרים וספוגים לכולם, שבלונה ממש דאגת לנו. היה כיף.

תלמידי כיתה ו’, תלמוד תורה איתמר

מגניב. הילדים עשו לבד בלי עזרה שלנו ולכן זה ממש מוצלח. תודה ושבת שלום

אבינר שרייבר

יצא מקסים והבנות נהנו מאד. תודה רבה

תיכון נריה שדות נגב

חוויית הבנייה הייתה מצויינת ונהננו מאד

יאיר לנקרי

הספסל יצא מהמם!! וכמובן נהננו מאוד מהעבודה! הכול היה ממש ברור ופשוט! על כל דבר כתוב למה מיועד ומוסבר ממש טוב איך לבנות!

תהילה בן שחר

היה מקסים ממש! הבנות נהנו מאוד ויצא מהמם! תודה גדולה על הכל♥️

מדרשת הדרום

הערכה הגיעה מסודרת מאוד יפה, כבר הרכישה היה ברור מה יש בערכה ויותר מזה – שיש בה הכל! לא הייתי צריכה להוסיף שום דבר לערכה ולהתעסק, היה ממש הכל. המתנה היתה מקורית מאוד ויצירתית. מתנה ייחודית לסוף שנה שדורשת שיתוף פעולה בין ילד להורה, דבר שהיה לי מאוד חשוב בתור גננת. ההורים סיפרו שהשימוש בערכה היה מאוד ברור, קל וכיף!

אחינועם לביא, גן נירית

תודה על סדנה איכותית ומושקעת. קומונריות מחוז חיפה בני עקיבא נהנו מאוד ויצאו עם מוצר מושקע ויפה. ממליץ בחום לכל בילוי מהנה ויצרתי

אברהם מנדלביץ, מחוז חיפה בני עקיבא.

סדנת הרובוטים עם אודיה הייתה חוויה ממש מעצימה. אודיה הסבירה לילדים בסבלנות רבה, וכל ילד התנסה בעצמו בתהליך היצירה. הילדים נהנו והתנסו בסדנא ייחודית, עם טכניקות שונות מעבודות היצירה שבשגרת הגן. כל ילד חזר הביתה בגאווה רבה עם תוצר אישי

רחל שטטמן, גן ספיר

במסגרת חמשוש בקדומים וסמנריון לחט’ע קיימנו סדנה של העתקת תמונה לעץ שהונחתה על ידי אודיה בכישוריה המופלאים.. ההכנה לסדנה היתה נפלאה הבנות שלחו לה מבעוד מועד תמונות ולאחר מכן השתמשו בה בסדנה.. הסדנה הונחתה בצורה עניינית ומקצועית מאוד. הותאמה לפרק בזמן שהוקצב לכך.. כי כל תלמידה יצאה עם תמונה על עץ מוושלמת.. אני רוצה להמליץ באחריות מלאה על הסדנה של אודיה. הבנות היו פעילות והתוצרים היו נפלאים..

פנינה קושמרו, אולפנת שח”ם

שלום. רציתי להמליץ על סדנאות היצירה של אודיה שובלי. הגיעה עד למוצקין עם כל הציוד, הפעילה כ 35 בנות בצורה מופתית ומסודרת, הבנות יצאו עם תמונה על עץ מעוצבת ויפה ואיכותית, כל הדרך עד לסדנה במיילים מסודרים ונכונות עד לשעות הקטנות של הלילה. מומלץ בחום וכמובן מחירים מדהימים!!

נדב זלצמן, אולפנת סגולה

בחופשת הקורונה חיפשנו תעסוקה.. בעיקר דברים הקשורים ליצירה. נחשפנו לערכות נגרות ויצירות של אודיה שובלי והתמכרנו.. הצטיידנו שוב ושוב😃 הערכות מאורגנות עם כל המלאי ומתאימות לגילאים השונים.. בסוף יוצאים עם תוצרים ממש יפים ומקצועיים!

רות שלם

כשהזמנו מאודיה את הערכה לא תיארנו לעצמנו עד כמה יש שם הכל החל מבורג קטן ועד סינרים וכפפות . היה לילדים תענוג גדול לצבוע ולהרכיב את הספסל וזה גרם להם לשעות ארוכות של תעסוקה והנאה ובסוף כמובן יצאו מרוצים מהתוצאה הסופית ומהביחד. אם היתה בעיה קטנה אודיה ישר היתה זמינה ותמיד ענתה בחיוך ובסבלנות. ממליצים מאוד על הערכות של אודיה

שרהל’ה בן ברוך